Ülkemizi hak ettiği yere taşıyacağız

Ülkemizi hak ettiği yere taşıyacağız

Tarih 04 Kasım 2017, 09:57 Editör Haber Merkezi

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 3 Kasım 2002 seçimlerinin 15. yıl dönümü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 3 Kasım 2002 seçimlerinin 15. yıl dönümü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, açıklamasında şunları kaydetti:
“3 Kasım 2002’nin üzerinden bugün itibariyle tam 15 yıl geçti, bu süre zarfında milletimizle omuz omuza her alanda çok büyük mücadeleler verdik ve 15 yıl önceki heyecanımızdan en ufak bir eksiklik olmadan, ilk günkü aşkla, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlayacağımız 2023 yılı için önümüze koyduğumuz hedeflere doğru emin adımlara ilerliyoruz. Geldiğimiz noktada Türkiye 863 milyar dolara ulaşan milli geliriyle dünyanın 17, Avrupa’nın 6’ncı büyük ekonomisi konumundadır. 2002 yılında 3 bin dolar civarındaki kişi başı milli gelirimiz, bugün 11 bin dolara yaklaşmıştır. Hedefimiz ülkemizi üst gelir grubu ülkeleri arasına sokmaktır, bunu başaracağımızdan da en ufak kuşkumuz yoktur. Türkiye ekonomisi için felaket senaryoları yazanlar, terör örgütlerini kullanarak huzurumuzu bozmaya çalışanlar ne yaparlarsa yapsınlar, Türkiye istikrarla büyüyecektir. Bugün 15 ilimiz 1 milyar doların üzerinde tek başına ihracat yapar seviyeye gelmiştir. İnanıyoruz ki bu illerimizin sayısı da, ihracaat rakamlarımız da Türkiye düşmanlarını üzecek seviyede artacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli vurguladığı ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ gibi Sayın Başbakanımız da ekonominin Rabia’sını ‘Yatırım, İstihdam, Üretim, İhracat’ şeklinde ortaya koyarak iş adamlarımıza duyurmuştur. O halde, ‘Durmak yok’ diyeceğiz ve üretime, ihracata, büyümeye devam edeceğiz. Hep birlikte bu güzel ülkeyi hak ettiği yere taşıyacağız. Allah yolumuzu açık etsin.”  Haber Merkezi 

Bu haber 68 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Ortadoğunun dış politikada önemi konuşuldu

Ortadoğunun dış politikada önemi konuşuldu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Uluslararası İlişkiler Araştırma Topluluğu tarafından “Türk Dış Politikasınd...

İş sağlığı ve güvenliği önemseniyor

İş sağlığı ve güvenliği önemseniyor Osmaniye’nin Bahçe İlçesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde çalışanlara yönelik eğitim yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU