Öğrenciler, Vali Coşkun’a projelerini tanıttı

Öğrenciler, Vali Coşkun’a projelerini tanıttı

Tarih 01 Ocak 2018, 10:00 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Osmaniye Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Osmaniye Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.
Beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile birlikte okulları ziyaret eden Vali Coşkun, okul müdürlerinden okulun fiziki durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı, güvenliği, ihtiyaç ve sorunları konusunda bilgi aldı.
Vali Coşkun, okul ziyaretleri sırasında öğretmenlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.
Öğretmenlerin herhangi bir sorun ya da talepleri olup olmadığını da soran Vali Coşkun, “Okullarımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde görmek maksadıyla okullarımızı ziyaret ediyoruz. Çocuklarımızın iyi ve güvenli bir ortamda eğitim alması, eğitimlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması çok önemli” diye konuştu. Gençlerin, ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayan Vali Coşkun, “Evlatlarımızın en iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak bizim görevimizdir. Tüm çabamız ve gayretimiz bu yöndedir. Çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Onların başarılı olmalarını sağlamak için bizler de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret sarf ediyoruz” dedi.
Osmaniye Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyareti sırasında okulun Robotik Kodlama Sınıfını da ziyaret ederek bilgi alan Vali Coşkun’a öğrenciler projelerini tanıttılar. Vali Coşkun öğrencileri tebrik ederek, başarılar diledi.
Vali Coşkun, Osmaniye Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyareti sırasında, okulun içerisinde yer alan Osmaniye Bilim ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret ederek, bilgi aldı.
Öğrencilerin resimlerinden oluşan sergiyi gezen Vali Coşkun, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ziyareti sırasında okulda bulunan okul-aile birliği üyeleri ile de görüşen Vali Coşkun, öğrencilerin başarısında idare, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin önemini vurgulayarak, katkı ve desteklerinden dolayı okul-aile birliği üyelerine teşekkür etti.
Okul ziyaretleri sırasında öğrencilerle masa tenisi ve dart oynayan Vali Coşkun, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.  Haber Merkezi 

Bu haber 31 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Engelli kardeşleri sevindiren çalışma

Engelli kardeşleri sevindiren çalışma Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde engelli kardeşlerin tamir ve bakıma ihtiyacı olan asansör sorunları giderdi.

Sarı yeşilli ekibin fikstürü belli oldu

Sarı yeşilli ekibin fikstürü belli oldu 2018-2019 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisle...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU