Sanayi sitesinin fizibilite çalışmaları bitiyor

Sanayi sitesinin fizibilite çalışmaları bitiyor

Tarih 04 Ocak 2018, 12:01 Editör Haber Merkezi

TBMM Başkanlı Divanı Üyesi ve Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli Küçük Sanayi sitesinin taşınacağını söyledi.

TBMM Başkanlı Divanı Üyesi ve Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli Küçük Sanayi sitesinin taşınacağını söyledi.
Kadirli Küçük Sanayi sitesinin şehir içerisinden çıkarılmasına yönelik başlatılan çalışmaların devam ettiğini söyleyen Durmuşoğlu, Küçük Sanayi sitesinin taşınması için fizibilite çalışmalarının son aşmaya geldiğini kaydetti.
Durmuşoğlu, açıklamasında “ Topraktepe Köyü sınırları içerisindeki 400 dönümlük bir araziye Küçük Sanayi sitesini taşıyacağız. En kısa zamanda Arazi tahsisini yaparak çalışmalara başlanılacak. Küçük Sanayi sitesi esnaflarımızda alınan bu karardan memnunlar. Kadirli Küçük Sanayi Sitesi’nin faaliyete geçmesiyle birlikte hem esnaflar açısından hem de istihdam açısından Kadirli’nin önemli bir gelişme göstereceğine inanıyoruz” dedi.
Durmuşoğlu, Kadirlinin dört bir yanını kalkındırma konusunda kararlı olduklarını belirtti. Haber Merkezi 

Bu haber 31 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

SPOR 80 Facebook, Basın Tribünü ile gündem olmayı sürdürüyor

SPOR 80 Facebook, Basın Tribünü ile gündem olmayı sürdürüyor Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti'nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi’nin facebook sayfasından ca...

Bel ağrısı bilgilendirme broşürü dağıtıldı

Bel ağrısı bilgilendirme broşürü dağıtıldı Osmaniye’nin Bahçe İlçesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde “Dünya Artrıt Günü” dolayısıyla eğitim sem...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU