İlçe kaymakamı Yıldırım, göreve başladı

İlçe kaymakamı Yıldırım, göreve başladı

Tarih 10 Temmuz 2018, 12:39 Editör Haber Merkezi

Osmaniye'nin Toprakkale İlçe Kaymakamlığı'na atanan Ali Yıldırım, göreve başladı.

Osmaniye'nin Toprakkale İlçe Kaymakamlığı'na atanan Ali Yıldırım, göreve başladı.
Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden, 2009 yılında yine aynı üniversitenin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Yıldırım, 2005-2015 yılları arasında özel sektörde çalışma hayatını sürdürdü.
2015-2018 yılları arasında BOTAŞ’ta görev yapan Kaymakam Yıldırım, İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak  106. Dönem Mülki İdare Amiri-Osmaniye Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap edip, İçişleri  Bakanlığının onayıyla Toprakkale Kaymakam Vekilliğine atandı.
Kaymakam Yıldırım'ın Hatay’ın Belen ilçesinde refiklik stajını tamamlaması sonrasında Tekirdağ İli Saray İlçesinde bir ay süreyle Kaymakam vekilliği görevinde bulunduğu belirtildi. Haber Merkezi

Bu haber 20 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Engelli kardeşleri sevindiren çalışma

Engelli kardeşleri sevindiren çalışma Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde engelli kardeşlerin tamir ve bakıma ihtiyacı olan asansör sorunları giderdi.

Sarı yeşilli ekibin fikstürü belli oldu

Sarı yeşilli ekibin fikstürü belli oldu 2018-2019 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisle...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU