Firmalarla logo kullanım hakkı sözleşmesi imzalandı

Firmalarla logo kullanım hakkı sözleşmesi imzalandı

Tarih 11 Ekim 2018, 09:23 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı sözleşme ile 4 firmaya daha verildi.

Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı sözleşme ile 4 firmaya daha verildi.
Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı Osmaniye Ticaret Borsası ile yapılan sözleşme ile Orhan Ekiz – Ekiz Kuruyemiş, Yılmazer Kardeşler Yer Fıstık San.Tic.Ltd.Şti., Yalçınay Toprak Mahsulleri Ticaret Ltd.Şti., Fahri Uyduran – Emsal Kuruyemiş’e verildi.
Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 54 tescil no ile menşe adı olarak verilen coğrafi işaret tescil belgesinde belirlenmiş olan coğrafi sınırlar dâhilinde üretilmiş olan Osmaniye Yer Fıstığı hakkında tanzim edildi.
Açıklamada, Osmaniye İlinde üretilen tarım ürünlerimizin en başında gelmekte olup ürünün kalitelisini korumak ve üretici sayısını artırarak yurtiçinde ve yurtdışı satışlarını artırmanın hedeflendiği belirtildi.
Osmaniye Ticaret Borsası yetkilileri tarafından firmaya yapılan ziyarette Coğrafi İşaret ve Coğrafi İşaretli ürünlerinin satışında logo ve hologram kullanımı hakkında bilgi verildi. Haber Merkezi

Bu haber 59 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Basketbol müsabakalarına 8 takım katıldı

Basketbol müsabakalarına 8 takım katıldı Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 Sezonu U14 ...

Gazilik bizim kanınızda var

Gazilik bizim kanınızda var Osmaniye'de ikamet eden 90 yaşındaki Kore gazisi Karaca Erdoğan ile 66 yaşındaki Kıbrıs gazisi oğlu Mehmet Erdo...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU