Firmalarla logo kullanım hakkı sözleşmesi imzalandı

Firmalarla logo kullanım hakkı sözleşmesi imzalandı

Tarih 11 Ekim 2018, 09:23 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı sözleşme ile 4 firmaya daha verildi.

Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı sözleşme ile 4 firmaya daha verildi.
Osmaniye Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Tescilinin simgesi olan Logo/Hologram kullanım hakkı Osmaniye Ticaret Borsası ile yapılan sözleşme ile Orhan Ekiz – Ekiz Kuruyemiş, Yılmazer Kardeşler Yer Fıstık San.Tic.Ltd.Şti., Yalçınay Toprak Mahsulleri Ticaret Ltd.Şti., Fahri Uyduran – Emsal Kuruyemiş’e verildi.
Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 54 tescil no ile menşe adı olarak verilen coğrafi işaret tescil belgesinde belirlenmiş olan coğrafi sınırlar dâhilinde üretilmiş olan Osmaniye Yer Fıstığı hakkında tanzim edildi.
Açıklamada, Osmaniye İlinde üretilen tarım ürünlerimizin en başında gelmekte olup ürünün kalitelisini korumak ve üretici sayısını artırarak yurtiçinde ve yurtdışı satışlarını artırmanın hedeflendiği belirtildi.
Osmaniye Ticaret Borsası yetkilileri tarafından firmaya yapılan ziyarette Coğrafi İşaret ve Coğrafi İşaretli ürünlerinin satışında logo ve hologram kullanımı hakkında bilgi verildi. Haber Merkezi

Bu haber 82 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Karne alan öğrencilere banka tarafından kitap hediye edildi

Karne alan öğrencilere banka tarafından kitap hediye edildi Türkiye İş Bankası'nın 2007-2008 eğitim öğretim yılı sonunda başlattığı ve ülkemizde bugüne kadar gerçekleştiri...

Araç parkı 11 yeni araçla genişledi

Araç parkı 11 yeni araçla genişledi Osmaniye İl Özel İdaresi 1 pick-up, 9 minivan ve 1 yama silindiri olmak üzere 11 yeni hizmet aracı alarak araç filo...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU