Sevgi Hastanesi, doktor kadrosunu daha da güçlendiriyor

Sevgi Hastanesi, doktor kadrosunu daha da güçlendiriyor

Tarih 12 Ekim 2018, 09:33 Editör Haber Merkezi

Osmaniye’nin tanınmış tecrübeli beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Op.Dr.Mustafa Zeren, Sevgi Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

 Osmaniye’nin tanınmış tecrübeli beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Op.Dr.Mustafa Zeren, Sevgi Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.
Osmaniye’nin tanınmış tecrübeli beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Zeren, Sevgi Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.
Tecrübeli doktor Zeren, 1969 yılı Adana doğumlu olup, İlk, orta, ve lise öğrenimini Adana da, Üniversite Eğitimini ise Çukurova Tıp Fakültesinde tamamladı.
Uzmanlık Eğitimini 4 Ay Çukurova Üniversitesi Anasteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde, 6 ay Selçuk Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Kliniğinde, 7 yıl Çukurova Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniğinde tamamlayan ZEREN Temmuz ayı 2018 itibarı İle Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Olarak Hasta Kabulüne Başladı.
MESLEKTE DENEYİM
Osmaniye Devlet Hastanesine kurucu olarak,  sonrasında Başhekimlik görevi 2004 yılında Su Altı Kurtarma Komutanlığında Tabip Dalgıç İntibak Kursu Hiperbarik Tedavi Uygulayabilme Sertifikası, 2007 Özel Yeni Hayat Hastanesi kurucusu, 2007 Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri, Adana Sosyal Sigortalar Hastanesi Nöroşirurji Uzmanı, 2008 Özel Yeni Hayat Hastanesi Mesul Müdür ve Nöroşirurji Uzmanı görevlerinde bulundu.
Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op Dr. Mustafa Zeren yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Cerrahi, branşımı ilgilendiren pek çok hastalıkta ilk seçenek değildir. Özellikle Sinir hasarı olmayan ağrı ön planda olan hastalarda daha basit yöntemlerle de bu hastalar tedavi edilebilir. Bu sebeple cerrahi becerime ek olarak 4 yıldır inetegratif tıp da denen destekleyici tıp konusunda eğitim alarak cerrahi planlamadığım hastalarımın tedavilerini diğer hekim arkadaşlarımla birlikte başarılı bir şekilde yaptım. Uzmanlık hayatım boyunca 10 binlerce cerrahi girişim yanında destekleyici tedavileri uygulamam hasta konforunu sağlamamda bana oldukça yardımcı oldu. Bundan sonraki çalışma hayatım boyunca, yine ilk amacım siz değerli hastalarımın sağlıklarını en iyi şekilde korumak ve kendimi devamlı geliştirmek olacaktır.” Haber Merkezi

 

Bu haber 56 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Basketbol müsabakalarına 8 takım katıldı

Basketbol müsabakalarına 8 takım katıldı Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 Sezonu U14 ...

Gazilik bizim kanınızda var

Gazilik bizim kanınızda var Osmaniye'de ikamet eden 90 yaşındaki Kore gazisi Karaca Erdoğan ile 66 yaşındaki Kıbrıs gazisi oğlu Mehmet Erdo...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU