Sendikal alanda işbirliği önemlidir

Sendikal alanda işbirliği önemlidir

Tarih 09 Kasım 2018, 09:15 Editör Haber Merkezi

Eğitim Bir- Sen Kadirli ilçe temsilcisi Mustafa Demirci’ye Sendika temsilcilerinden hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

 Eğitim Bir- Sen Kadirli ilçe temsilcisi Mustafa Demirci’ye Sendika temsilcilerinden hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Sendika binasında gerçekleştirilen ziyarete SGK İl Müdürü ve Memur-Sen, Büro Memur-Sen Onursal Başkanı Mücahit Çelik, Sağlık-Sen Osmaniye ve Kadirli Şube Başkanları Muhittin Çenet ve Selahattin Avcı katıldı.
Gerçekleştirilen ziyarette, sendikal faaliyetler ve gündeme ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.
Göreve yeni seçilen Demirciye başarılar dileyen onursal başkan Mücahit Çelik, ”Sivil toplum kuruluşlarımız toplumumuzun adeta can damarıdır. Yerel alanda yapılan değerlendirmeler ve tespitler bizler için oldukça önemlidir. Demirci’nin bu görevi layıkıyla yürüttüğüne ve yürüteceğine inancım tamdır. Kendisine ve yönetimine yeni görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.
Çenet ve Avcı’da, sendikal alandaki işbirliğinin önemine değinerek, “Sendikal tecrübe, hizmet ve birikim noktalarında aynı hassasiyetlere” sahibiz. Başkanımıza yeni görevi tekrar hayırlı olsun diyoruz dediler.
Eğitim Bir-Sen temsilcisi Demirci’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hedeflerinin başta ilçedeki Eğitim çıtasını yükseltmek ve ilçe menfaatine olan diğer konularda istişare yaparak elini taşın altına koyan tüm sivil toplum kuruluşları ve kurumlar ile ilçede yapılması gereken güzelliklerin altına imza atmak olduğunu söyledi.
Gerçekleştirilen ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. Haber Merkezi
 

Bu haber 69 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Ortadoğunun dış politikada önemi konuşuldu

Ortadoğunun dış politikada önemi konuşuldu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Uluslararası İlişkiler Araştırma Topluluğu tarafından “Türk Dış Politikasınd...

İş sağlığı ve güvenliği önemseniyor

İş sağlığı ve güvenliği önemseniyor Osmaniye’nin Bahçe İlçesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde çalışanlara yönelik eğitim yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU