Hastaları ziyaret ederek karanfil verdiler

Hastaları ziyaret ederek karanfil verdiler

Tarih 27 Kasım 2018, 09:53 Editör Haber Merkezi

Kadirli Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında hasta ziyareti yaptı.

 Kadirli Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında hasta ziyareti yaptı.
Öğrenciler ve idareciler Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak gül takdim etti.
Öğrenciler önce Hastane Başhekimi Op.Dr. İlker Halvacı’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.
Daha sonra Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden öğrencileri gören hastalar hem moral buldu hem de duygulandılar. Ziyarette Mevlid-i Nebi Haftası hakkında bilgiler veren idareciler ve öğrenciler, hemşirelere, çalışanlara, hasta ve hasta yakınlarına gül dağıttı.
Hastalarla yakından ilgilenen öğrenciler bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için dua ederken hastalar da memnuniyetlerini dile getirdiler.
Müdür yardımcısı Süleyman Teper hastaların başında Kur’an-ı Kerim okudu ve öğrencilerle birlikte hastalara dualar ettiler.
Okul Müdiresi Hacer Çağlaroğlu, ziyaretin amacının Mevlid-i Nebi haftası kapsamında öğrencilerimize bir farkındalık oluşturmak ve hastane ziyareti kapsamında manevi değerleri çocuklarımıza yerinde hasta ziyareti şeklinde öğretmek için buradayız. İnşallah öğrencilerimizin yetiştirilmesinde bu hastane ziyaretlerimizin bir bilinç oluşturmasını temenni ediyoruz. Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunduk onlarda çok memnun kaldılar onların memnuniyetini görünce biz de çok memnun olduk. Hepsine acil şifalar diliyoruz” dedi. Ha<ber Merkezi
 

Bu haber 95 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Yeni bir cami daha ibadete açıldı

Yeni bir cami daha ibadete açıldı Osmaniye Hacı Mehmet-Zeynep Taşçı Camisi’nin açılışı Vali Ömer Faruk Coşkun, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof....

Toplumun din konusunda doğru bilgi bizlerin omuzundadır

Toplumun din konusunda doğru bilgi bizlerin omuzundadır Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatları ile merkez arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla “İl Personel Bu...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU