Gençlik kampının konuğu Milletvekili Kaya oldu

Gençlik kampının konuğu Milletvekili Kaya oldu

Tarih 30 Kasım 2018, 09:54 Editör Haber Merkezi

Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye Lise Koordinatörlüğü geçtiğimiz hafta sonu Liseye yeni başlayan öğrenciler için İlk Adım Kampı düzenledi.

 Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye Lise Koordinatörlüğü geçtiğimiz hafta sonu Liseye yeni başlayan öğrenciler için İlk Adım Kampı düzenledi.
Kampa Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya da katılarak gençlerle söyleşi  gerçekleştirdi.
Konuyla alakalı açıklama yapan TÜGVA Osmaniye Lise Koordinatörü Mustafa Sarıaslan, “Biz bu yaptığımız  kampla Liseye yeni başlayan kardeşlerimizle hem tanıştık hem kaynaştık hem de eğlendik. Vakfımız Gençlik vaktidir, gençliğin  vakfıdır o sebeple her platformda gençlerle  buluşmak üzere plan ve projeler yapıyoruz. Bu kampa ilçelerimizden ve çeşitli okullarımızdan  yüze yakın kardeşimiz katıldı ve çok verimli bir program oldu” dedi.
Kampın açılış konuşmasını yapan ve Tarih'ten Bugüne Gençliğin Önemini anlatan TÜGVA Osmaniye İl Temsilcisi Av.Talha Akif Gürbüz, “Peygamber Davası bir gençlik davasıdır, Gençlerin omuzunda yükselmiştir, Fatih'in kaç yaşında İstanbul'a sevdalandığına ve kaç yaşında fethettiğine bakınız, Selahattin Eyyubi 10 yaşında iken Kudüs'ün fethini gönlüne nakşetmiştir. Ve Büyük Türkiye de yine gençlerle kurulacaktır inşallah” dedi.
Program, marşlarla, Kişisel gelişim oyunlarıyla ve teşkilat eğitimleriyle sona erdi. Haber Merkezi

 

Bu haber 137 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Geleceğe ve statüye Keşmir halkı karar vermelidir

Geleceğe ve statüye Keşmir halkı karar vermelidir Osmaniye Anadolu Gençlik Deneği Şube Başkanı Alpaslan Yıldırım, Hindistan’ın tek taraflı olarak, Cammu Keşmir'i...

Bazı ev, araç, ahır ve mezarlarda hasar oluştu

Bazı ev, araç, ahır ve mezarlarda hasar oluştu Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle çok sayıda ağaç ve elektrik di...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU