Personellere eğitim seminerleri sürüyor

Personellere eğitim seminerleri sürüyor

Tarih 30 Kasım 2018, 09:57 Editör Haber Merkezi

Osmaniye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personellerine yönelik "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" konulu eğitim semineri düzenlendi.

Osmaniye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personellerine  yönelik "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" konulu eğitim semineri düzenlendi.

Eğitim semineri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezinin Sosyologları tarafından verildi.

Eğitimde, öncelikle bir ailede sevgi, merhamet ve adalet kavramlarının öneminden bahsedildi, daha sonra şiddetin tanımı, şiddette maruz kalındığında yararlanılacak haklar, şiddet uygulayan kişi hakkında alınabilecek kararlar anlatıldı.
Osmaniye AFAD İl Müdürü Serhat Bulut, " Kadına yönelik şiddet ve ev içi şiddet konularında toplumsal farkındalık, duyarlılık, bilinç kazandırmak ve zihniyet dönümünü sağlamak  hedefi  kapsamında  Müdürlüğümüzde gerçekleştirdikleri eğitim için  Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve eğitimcilere  teşekkür ederiz" dedi. Haber Merkezi

 

Bu haber 122 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Milletimiz, 15 Temmuz’da ihanete geçiş vermemiştir

Milletimiz, 15 Temmuz’da ihanete geçiş vermemiştir Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Bir...

Milletimizin vatan aşkı darbeyi bertaraf etmiştir

Milletimizin vatan aşkı darbeyi bertaraf etmiştir Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU