İlçe parkında gençleri dinledi

İlçe parkında gençleri dinledi

Tarih 15 Nisan 2019, 09:47 Editör Haber Merkezi

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, ilçe parkında gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

 Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, ilçe parkında gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.
“Geleceğin umudu gençlerdir" sloganı ile gençliğe verdiği önemi anlatan Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, gençlere ve öğrencilere vakit ayırmayı da ihmal etmiyor.
Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin genç nüfus ile paralellik gösterdiğine vurgu yaptı.
Demiroğlu, ”Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyoruz. Sizlerin evlerinizin dışında da zaman geçirip, dinlenebileceğiniz alanların sayısını arttırmak için çalışmamızı o yönde yapacağım. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en önemli göstergelerinden birisi de genç nüfusun varlığıdır. Sumbasta bu değişime katkı sağlayan ilçelerden biridir. Yatırımlarımızda gençlerimize yer veriyor ve onları unutmayacağız. Fırsat buldukça gençlerimizle bir araya geliyor ve onlarla sohbet ediyoruz. Unutulmamalıdır ki, gençlerin geleceğimizin umudu ve ümididir" dedi. Haber Merkezi

 

Bu haber 42 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Milletimiz, 15 Temmuz’da ihanete geçiş vermemiştir

Milletimiz, 15 Temmuz’da ihanete geçiş vermemiştir Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Bir...

Milletimizin vatan aşkı darbeyi bertaraf etmiştir

Milletimizin vatan aşkı darbeyi bertaraf etmiştir Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU