Sendika temsilcileri ziyaretlerini sürdürüyor

Sendika temsilcileri ziyaretlerini sürdürüyor

Tarih 16 Temmuz 2019, 18:12 Editör Haber Merkezi

Eğitim Bir-Sen Osmaniye ve Kadirli temsilciliğinden Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’a hayırlı olsun ziyareti yaparak görevinde başarılar diledi.

 Eğitim Bir-Sen Osmaniye ve Kadirli temsilciliğinden Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’a hayırlı olsun ziyareti yaparak görevinde başarılar diledi.
Göreve geldiği kısa süre zarfı içerisinde yaptığı çalışmalar, istişareler ve gönüllere dokunmasıyla ön plana çıkan Doğan, ilçede vatandaşların takdirini kazanırken, mesai mefhumu gözetmeksizin de çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Hafta sonu makamında ağırladığı sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelen Doğan, Eğitim Bir-Sen ve Memur – Sen Osmaniye İl Başkanı Mahmut Kahraman, Eğitim Bir-Sen Kadirli ilçe Başkanı Mustafa Demirci, Eğitim Bir-Sen Andırın ilçe Başkanı Aykut Türkmen, Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Asarkaya, Kadirli Ensar Vakfı Başkanı Mahmut Bozdoğan ve Eğitim Bir-Sen yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sivil toplum kuruluşlarının görüş ve fikirlerini önemsediklerini belirtti.
Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Osmaniye il temsilcisi Mahmut Kahraman, “Sayın Başkanın görevini en iyi şekilde yapacağına olan inancımız tamdır. Kendilerine ve ekibine yeni görevinde başarılar dilerim. Sivil toplum kuruluşları olarak kendisine desteğimiz tamdır. İlçemiz için bize ne görev düşerse üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.
Karşılıklı fikir alışverişleriyle Sıcak ve Samimi sohbetin ardından ilçede yeni açılan Millet Kıraathanesi ve ilçenin farklı mekanları gezilerek ziyaret son buldu. Haber merkezi
 

Bu haber 56 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Müze, yerfıstığı değerine güç kazandıracak

Müze, yerfıstığı değerine güç kazandıracak Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyap...

Sağlıklı yaşam istiyorsanız ıspanak tüketin

Sağlıklı yaşam istiyorsanız ıspanak tüketin Türkiye'nin ıspanak ihtiyacını karşılayan bölgelerden biri olan Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, 'zehirl...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU