Öğrenciler, üniversiteyi gezdi

Öğrenciler, üniversiteyi gezdi

Tarih 30 Kasım 2019, 09:11 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Erasmus+ Unity in Diversity'' Projesiyle gelen öğrencileri ağırladı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Erasmus+ Unity in Diversity'' Projesiyle gelen öğrencileri ağırladı.
Erasmus+ Unity in Diversity" projesi kapsamında Osmaniye’ye gelen Danimarkalı ve İspanyol öğrenciler, öğretmenleri ve onlara eşlik eden Türk öğrencilerle birlikte Üniversiteyi ziyaret etti.
Osmaniye Bilim Koleji tarafından yapılan projede Bilim Koleji Müdürü Hasan Gök, İngilizce Öğretmeni Nazlıhan Öztürk ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ercan Cihan ve beraberdeki yabancı ve Türk öğrenciler öncelikle Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu’yu ziyaret etti.
Üniversite hakkında bilgiler aktaran Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu daha sonra öğrenciler ile birlikte Dış İlişkiler Birimine geçti. Burada öğrencilere Dış İlişkiler Birimi ile ilgili sinevizyon gösterimi izletildi ve birim hakkında bilgiler anlatıldı.
Öğrencilere Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ün de iyi dileklerini ileten Prof. Dr. Eroğlu, öğrencilere OKÜ tarafından hazırlanan hediyeleri takdim etti.
Proje kapsamında Üniversite Karacaoğlan Yerleşkesi’ni gezen öğrenciler öğle yemeğini Üniversite Lezzet Vadisi’nde yedikten sonra OKܒden ayrıldı.
Salim Öztürk

Bu haber 23 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Müze, yerfıstığı değerine güç kazandıracak

Müze, yerfıstığı değerine güç kazandıracak Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyap...

Sağlıklı yaşam istiyorsanız ıspanak tüketin

Sağlıklı yaşam istiyorsanız ıspanak tüketin Türkiye'nin ıspanak ihtiyacını karşılayan bölgelerden biri olan Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, 'zehirl...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU