Engelleri aşıyorum projesi devam ediyor

Engelleri aşıyorum projesi devam ediyor

Tarih 13 Ocak 2016, 09:33 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne tarafından hazırlanan ve SODES tarafından finanse edilen "Osmaniye'de Engelleri Aşıyorum " Projesinin tanıtımı yapıldı.

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne tarafından hazırlanan ve SODES tarafından finanse edilen "Osmaniye'de Engelleri Aşıyorum " Projesinin tanıtımı yapıldı.

 

Osmaniye Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte, görme engellilerin yeterince sosyal aktivitede bulunamadıklarına için proje yazdıklarını belirten proje koordinatör Atilla Büyükdolu," Projemizde 1., 2. ve 3. derece görme engelli 30’u kız ve 30’u erkek olmak üzere 60 çocuk ve gencimize sportif, sanatsal ve sosyal aktivite yaptırılmasının yanı sıra bilinçlendirme kursları düzenleyerek onların sosyal yaşama adaptasyonlarını sağlamayı, görme engelli gençlerimizden oluşturulacak bir futbol takımı ile de spora kanal ize ederek moral ve motivasyonlarını yükselterek bir şeyler başarabildiklerini göstermelerini sağlamayı amaçlamaktayız" diyerek proje hakkında bilgi verdi.

 

Açılış Toplantısına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile birlikte Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel Gençlik Merkezi personelleri Proje katılımcıları ve aileleri katıldığı tanıtım toplantısında Osmaniye İl Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir projenin çıkış noktası hedefleri ve sağlayacağı katkılar hakkında katılımcıları bilgilendirerek," Projenin ilimize görme engelli gençlere hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 1000 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

Bütün gücümüzle darp edilen meslektaşlarımızın yanındayız

Bütün gücümüzle darp edilen meslektaşlarımızın yanındayız Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Eğitim Bir-Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri, ilçede iki kadın öğretmenin darp edilm...

Emzirmenin korunması, özendirilmesi gerekmektedir

Emzirmenin korunması, özendirilmesi gerekmektedir Osmaniye Sağlık İl Müdürü Hasan Öznavruz, 1-7 Ekim Emzirme Haftası dolayısıyla açıklamada bulundu.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU